Hatay’da Koltuk Yüzü Değişimi Ne Kadara Mal Olur?

Kalite tesadüf değil bir seçimdir. Lütfen bizi piyasada ucuz kumaşı kaliteli göstererek piyasanın altında fiyat veripde paranızı çöp edecek firmalarla karıştırmayınız. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Hatay koltuk döşeme ve kaplama atölyesi olarak tamamen şeffafız kumaşlarımızı canlı görebilirsiniz. Koltuk kaplama işini bize yaptırmasanızda yaptıracağınız firmaya kumaşın birinci sınıf olup olmadığını sorunuz paranız çöpe gitmesin başkasıyla anlaşsanızda kime döşeme değişikliği yaptırırsanız yaptırın bize kumaşların resimlerini atıp birinci sınıf mı değil mi bakalım size her zaman yardımcı oluruz yeterki insanların parası çöp olmasın bu devirde kolay para kazanılmıyor. Lütfen bizi yanlış anlamayın kimseyi kötülemiyoruz fakat birinci sınıf kumaş deyipde çakmalarını kullanan çok döşemeci var onların yüzünden işini dürüstce yapan firmaların adı kötüleniyor bu sektöre zarar veriyorlar.
Koltuk kaplatmak isteyen kişilerin koltuklarını kaplatmadan önce doğal olarak merak ettiği koltuk yüzü değiştirme ne kadara mal olur? düşüncesidir. Evet bazen müşterilerimiz mesaj atarak ”benim koltuk takımım var yüz değişimi ne kadar olur diye soru sormaktalar bizim cevabımızda ürünü görmeden fiyat verimiyoruz”. Koltuk takımı modelleri çok olduğu için görmeden fiyat veremeyiz whatsapp’tan resim atılırsa ortalama bir fiyat verebiliriz.
Koltuk yüz değişimi olacak modele fiyat verirken seçilecek kumaş tercihleride çok önemlidir. Örneğin bir takıma 35 metre kumaş giderken başka koltuk takımına 25 metre gitmektedir. Tay tüyü

, nubuk, kadife ve keten kumaşlar arasında fiyatlar farklılık göstermektedir. Tay tüyü kumaşın metresi ile orjinal nubuğun metre fiyatı farklıdır. Bahsettiğim kumaşlar birinci sınıf kumaşlardır.
Piyasada ucuz satılan tay tüyü ve nubuk kumaşlarda vardır fiyatlarına göre kalite değişmektedir. Müşteri kaplandığında anlayamaz kumaşın kalitesini fakat kullandığında kısa sürede deforme olduğunu, sıkıntıların ortaya çıktığını görecektir.
Müşterilerimizle sık karşılaştığımız olay ise bu fiyata yeni koltuk takımı alırım öncelikle bu konuya biraz açıklık getireyim fabrikasyon ürünlerde kullanılan kumaş kalitesiyle bizim kullandığımız kumaş kalitesi arasında çok fark var. Fabrikalar ürünü ne kadar az maliyete mal ederse o kadar çok kazanırlar. Her zaman özel yapım daha sağlıklı ve uzun ömürlüdür. Çünkü görerek kumaşların kalitesine bakarak seçim yapabilirsiniz. Biz Hatay koltuk döşeme olarak müşterilerimize ucuz kumaşları ve kaliteli aynı tür kumaşları göstermekteyiz birinci sınıf kumaşla ikinci kalite kumaşın arasındaki farkı müşterilerimiz görebilmektedir.

Anlayacağınız koltuk takımınız modeli ve seçeceğiniz kumaş türüne göre koltuk yüz değişimi fiyatları belirlenmektedir. Anlayacağınız bir koltuk takımı yenilenmesi için koltuğun modeli ve seçilecek kumaş artı sünger kalitesi fiyatları etkilemektedir. Günümüzde ucuz malzemeden yapılıp ucuza satılan koltuk takımlarına rekabet çok olduğu için ne kadar ucuza mal edilirse o kadar ucuza satılır mantığı ile çalışılmaktadır.

Kısaca koltuk yüzü değiştirme ne kadara mal olur? özetlemeye çalıştım. Detaylı bilgi almak için lütfen iletişim adreslerimizden bizimle iletişime geçiniz size yardımcı olmak benim işim.