Köşe Takımları

Mobilya modasının parlayan yıldızlarından biri olan köşe takımları uzun zamandır popülerliğini hiçbir tasarıma kaptırmıyor. Dar alanlar için mükemmel bir çözüm sunması, alanın en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlaması da bu tasarımları daha çekici kılıyor. Hem salon hem de oturma odasında kullanıma uygun olan bu şık tasarımlar evinizin havasını bir anda değiştirebilir. Renkleri ve desenleriyle zengin bir seçenek yelpazesini keşfetmeye hazır mısınız?

Tamamı 1. Sınıf kalite malzemeler kullanılarak üretildiği için çok uzun bir kullanım ömrü sunan köşe takımları, sorunsuz kullanım beklentisini de her yönüyle karşılıyor. Deforme olmadan, yıpranmadan ve çökmeler meydana gelmeden uzun süre kullanabileceğiniz bu tasarımlar evinizin en sevdiğiniz mobilyası olacak! Üstelik model seçeneklerinin döşemelik kumaşları da yüksek kalite düzeyinde ve yıpranmaya karşı ekstra dayanıklı! Defalarca silerek temizleseniz dahi canlı renklerini koruyabilen kumaşlar kullandık.

Her Ölçüye Uygun Köşe Takımı Modelleri
Pek çok farklı formda dizayn edilebilen ve ölçü bakımından da geniş bir seçenek yelpazesi sunan köşe takımı modelleri, ihtiyaca yönelik seçimler yapabilmenizi sağlıyor. Çok dar bir alanın oturma alanı olarak kullanılmasını sağlayacak ölçülerde dizayn edilen modelleri de seçenekleriniz arasına ekledik. Aynı zamanda geniş alanlarda kullanıma özel ölçülere sahip model seçeneklerini de sitemizde inceleyebilirsiniz. Hatta ölçü belirterek sizin için istediğiniz ebatta köşe takımı modeli üretmemizi de sağlayabilirsiniz. Evinizde ayırdığınız alanı tamamen kaplayacak bir oturma alanına ihtiyacınız varsa en doğru adrestesiniz.

Sizler için büyük bir özenle hazırladığımız köşe takımı koleksiyonu içerisinde hem L formunda hem de U formunda dizayn edilen modelleri bulabilirsiniz. Sadece ihtiyaçlarınıza değil, zevklerinize de uygun seçimler yapabilmeniz için sizlere farklı stillerde köşe takımı çeşitleri sunuyoruz. Klasikten moderne, country stilden avangard stile kadar tüm tasarımlar bir arada! Evinize istediğiniz her stili seçtiğiniz köşe takımı modeliyle kolayca kazandırabilirsiniz.

Köşe Takımı Modellerinde Geniş Renk Skalası
Evinizde istediğiniz her rengin hakim olmasını sağlayabilirsiniz. Koyu renk tonları daha ağır ve daha asil bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olur. Açık renk tonları ise mekanı çok daha ferah gösterir ve evinizin daha ferah bir görünüm kazanmasını sağlar. Pastel tonlar daha samimi ve sıcak bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olur. Desenler ise her daim bulunduğu mekana enerji katar ve daha dinamik bir ortam görünümü yaratır. Nasıl bir havanın hakim olmasını isterseniz renk seçimlerinizi de bu yönde yapabilirsiniz.

Kalabalık aileler için özel olarak dizayn ettiğimiz modeller, sıklıkla misafir ağırlayanlar için de cazip bir seçeneğe dönüşüyor. Onlarca farklı dizayn eşliğinde hazırlanan bu özel modelleri de mutlaka incelemelisiniz. Aynı zamanda oturma alanı diğerlerinden daha geniş olan ve konfor beklentisini de fazlasıyla karşılayan tasarımlar spesifik seçimler yapmak isteyenler için çok cazip! Klasik koltuk takımlarına nazaran daha yakın ve daha samimi bir oturma planı sunan köşe takımı modelleri, evini modernize etmek isteyenler için de ideal bir duruş sergiliyor.

Konforu Kaliteyle Harmanlayan Köşe Takımı Modelleri
Tüm tasarımlar oturma pozisyonunda vücuda tam destek verecek bir dizayn stiliyle hazırlandı. Bu nedenle koleksiyonumuz içerisinden hangi tasarımı seçerseniz seçin, gün sonunda yaşadığınız yorgunluğu kısa sürede atmanıza yardımcı olacak. Sunduğu rahatlıkla dinlenme süresini kısaltan köşe takımı modelleri, bu özelliğiyle kendinize daha fazla zaman ayırmanıza da yardımcı oluyor. Evinizin en sevdiğiniz köşesi olacak bu tasarımlar sinema izleme, sohbet etme, uzanma ya da kitap okuma keyfinizi de taçlandırıyor!

İdeal yüksekliği ve ideal yumuşaklık düzeyi ile ön plana çıkan bu özel tasarım seçenekleri yeni evlenecek çiftler için de son derece şık bir seçim olabilir. Evinizin salon ve oturma odası bölümlerine kazandıracağınız köşe takımları günün en keyifli anlarına konfor kazandırıyor. Oturma minderleri fermuarlı olarak dizayn edilen model seçenekleri de sizin için en ideal tasarımlar olabilir. Ketenden flok kumaşa, taytüyü kumaştan nubuk ya da suni deriye kadar pek çok farklı kumaş türünü kullanarak hazırladığımız köşe takımları nemli bezle silinerek kolayca temizlenebiliyor.

Köşe Takımlarında Geniş Model ve Renk Seçeneği
Sizlere sunduğumuz koleksiyon içerisinde son derece sade bir duruş sergileyen köşe takımları da bulunuyor. Sadelikten doğan şıklığı net bir şekilde yansıtan bu modeller yalın seçimler yapmak isteyenlerin imdadına yetişiyor. Ancak iddialı ve gösterişli koltuklardan hoşlananları da elbette unutmadık. Sizler için de son derece etkileyici bir görünüm sergileyen dizaynlarla eşsiz tasarımlar hazırladık. Bundan böyle kaliteli tercihler yapmak için zevklerinizden de ödün vermeniz gerekmiyor. Hatta evinizde olmasını istediğiniz stilden dahi ödün vermeyin. Size sunulan sınırlı sayıda seçenek ile asla yetinmeyin! Zengin seçenek yelpazesi her zaman olduğu gibi yine sitemizde!

Bu arada sitemizde ofislerde ve işletmelerin bekleme salonlarında kullanım için hazırlanan model seçenekleri de bulunuyor. İşyerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu tasarımları mutlaka inceleyin. Özellikle nubuk ve suni deri döşemelik kumaş kullanarak hazırlanan tasarımlar tüm ofisler için harika bir seçenek olabilir. Bekleme salonu alanında ayırdığınız bölüme en uygun ölçülere sahip pek çok tasarımı koleksiyonumuz içerisinde bulacaksınız. Bu modeller arasında resmi bir duruş sergileyen ve tüm işyerlerine uygun olan tasarımlar da yer alıyor.

Şıklık, kalite, uzun kullanım ömrü gibi tüm beklentilerinizi karşılayacak olan köşe takımlarımız, modaya ve trendlere uygun olarak hazırlanıyor. Bu nedenle seçtiğiniz tasarım uzun süre demode görünmeyecek, aksine evinize bambaşka bir soluk kazandıracak. Mobilya seçimleriyle fark yaratmak isteyenler de gönül rahatlığı ile sunduğumuz bu tasarımları tercih edebilir. Şimdi sizleri keyifli bir yolculuğa davet ediyoruz. Hemen itinayla hazırladığımız köşe takımları koleksiyonumuzu keşfetmeye başlayın!