Antakya Mobilya’da Metal Dokunuşlar

Minimalist, rafinere ve sade metal tasarımlar küçük evler için büyük bir avantaj sağlarken aynı zamanda modern ve naturel zevklere sahip olanlar için keyifli birer dekorasyon tercihi oluşturuyor. Minimalist metal mobilya ürünlerinde en çok kullanılan renkler beyaz ve siyah kombinasyonlardır. Ahşap tonlarında ise sedir ağacın kullanıldığı küçük ve sade tasarımlar zarif seçimler olarak karşımıza çıkıyor. Açık renkli modern küçük bir yemek masasını ya da orta sehpa ürününü renkli çiçek aranjmanları ile süsleyerek beyazın içerisine renk ve şık bir ahenk katabilirsiniz. Minimal bir dekorasyonda koyu ve baskın renkler ya da iddialı canlı tonlar alanı daralttığı için temaya uyum sağlamamaktadır. Akılcı dizayn edilen bir metal tasarım evinde gereken tüm ihtiyaçlarınızı ebat fark etmeksizin karşılayabilirsiniz.

Metal Tasarım Son dönemlerde üretilen ve açılabilir özelliğinin yanı sıra sunulan kaşıklık hazneli masa modelleri ve çekmeceli led aydınlatmalı konsollar, ebatı ne olursa olsun gereken depolama ihtiyacını yenilikçi tasarım anlayışı ve pratik kullanım alanı ile sunuyor.

Dekorasyon alanınız ne kadar küçük olursa olsun, boş alana katacağınız sihirli dokunuşlarla dekorasyonunuzu güzelleştirebilir ve alanınızı ferahlatabilirsiniz. Odanızda kullanacağınız şık bir ayna herhangi bir duvar ya da kolonun önüne gelecek şekilde konumlandırıldığında alanınızı geniş gösterecektir. Aynı şekilde duvar renklerinizde seçeceğiniz küçük desenli duvar kağıtları ya da açık renkteki duvar boyaları ile minimalist dekorasyonunuzu destekleyebilirsiniz.

Dekoratif aksesuarlarınızı gösterişten uzak objelerden seçerek, modern bir avize ya da lambader ile retro ve minimal bir hava yaratarak odanıza zamansız bir anlayış getirebilirsiniz. Metal destekli mobilya ürün tasarımlarını özellikle yatak odası ve yaşam odası alanlarında görmekteyiz. Metal tasarımlar iç dekorasyon alanlarında, retro ve minimalist bir hava yaratmak için oldukça ideal ve şık bir alternatif oluşturuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir