Antakya’da Mobilya Seçimi

Dekorasyonda Hardal, Yeşil ve Kahve tonlarının modası; Bu üç rengin birbiri ile olan kombininde ortaya çıkan mükemmel sonucu seven designer’lar özellikle koltuk takımında kombinli renkler konseptini kullanmaya bayılıyor. Son dönemlerde nubuk tarzı kumaşlarla hayatımıza giren mat sonbahar renkleri country tarzdan, chesterfield ürünlere kadar neredeyse tüm stillerde iyi duruyor. Antakya’da mobilya seçenekler çok fazla bulunmaktadır.

Kahvenin asaletinden ve zamansızlığından vazgeçemeyenler için altın bir tasarım buluşu olan hardal ve yeşil match’i köşe koltuk ya da salon fark etmeksizin odayı modernleştirerek evlere yenilik getiriyor. Kahve tonlarını seven ancak sıkıcı ve sıradan olmaktan çekinenlere iyi bir öneri ile gelen kırlent desenleri ve şık kapitone dikişler seçilen ürüne hareket katarak, size özel kombini yaratmanıza olanak tanıyor.

Kahverengi tonları geçtiğimiz yıllarda daha çok turkuaz ya da bej renkleri ile bütünleştirilirdi. Ancak şimdi kahverengi zemine sahip koltuk takımınızı yeşil bir berjer ile kombinleyerek, hardal tonlarında kırlentlerle hareketlendirebilirsiniz. Daha çok sonbaharda görmeye alışık olduğumuz bu doğa renkleri ılık ve kararlı halleri ile dekorasyonunuza çok yakışacaktır.
Şık bir ceviz orta sehpa ile hareketlendireceğiniz koltuk takımınızı, aksesuar ve mumlarla destekleyerek sonbahar konseptini devam ettirebilirsiniz. Skalada güçlü ve kararlı renkleri temsil eden bu tonlar, karakteristik yapıları ile çocuk odalarında ya da çalışma alanlarında kullanıma uygundur. Dikkat dağıtıcı niteliği barındırmayan yeşil ve kahve tonları, çalışırken ya da tv keyfi yaparken odak noktanızı hiçbir zaman bölmeyecektir.

Daha çok ceviz renkte yemek odalarında kullanılan yeşil tonları, sandalye ya da bench kaplaması üzerinde rafinere ve zevkli bir duruş sergileyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir