Ferah Yatak Odası Takımları

Ferah bir yaşam alanı için: Açık renk yatak odası Aydınlık renkler günümüze damga vuran ve trendini koruyan tercihlerden biri olmaya devam ediyor. Geliştikçe minimalleşen dünyamızda küçülen mimarileri daha ferah bir hale getirmek için tercih sebeplerinden biri haline gelen açık renkli mobilya ürünlerinde, özellikle yatak odaları daha ferah tarzda ve dizaynda tercih ediliyor.

Country mobilya modellerinde daha sık karşımıza çıkan beyaz, krem ve pudra gibi nude tonları modern yaşam alanlarına ferahlık katıyor. Sitemizde yer alan ve bu sezon sıkça tercih edilen country ürünleri sizler için derledik.. Takım halinde ya da modüler olarak sipariş verebileceğiniz country ürünlerle alanınızın genişliği ve ihtiyacı kadar ürüne sahip olabilirsiniz.

Açık renk yatak odalarının en çok kullanıldığı bir diğer tarz avangarde modeller..Hatay’da mobilyacılar avangard modellerini çok fazla tercih etmektedir. Barok dönemin izlerini modern dünya ve teknoloji ile buluşturan avangarde tasarımlar, sıra dışı detayları ve gösterişli yapıları ile sıkça tercih ediliyor. Evinizde avangarde bir dizayn oluşturmak için Dresuar ya da boy aynası gibi yatak odası aksesuar grubu yan ürünlerinde yardım alabilir ve şık bir konsept yaratabilirsiniz.

Lake yatak odaları: Ferah bir yaşam alanı için ışıltı ve aydınlık gerekir. Lake yatak odaları parlak boyası ve şık yansıması ile gereken alan ferahlığını sağlarken kaliteli ve şık bir dizayn sunarak kullanıcılarına istenilenden fazlasını veriyor. Lake ürünler konsept olarak genellikle beyaz, krem ve sedef renklerde üretilmekte ve açık renkli dizaynı doğal olarak desteklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir